User Comment (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: approve
pt: aprovar

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: General settings
pt: Definições gerais

en: PHP code
pt: Código PHP

en:  content
pt:  conteúdo

en: Receive e-mail notifications
pt: Receber notificações de email
