User Comment (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: approve
ro: aprobă

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: General settings
ro: Setări generale

en: PHP code
ro: Cod PHP

en: Receive e-mail notifications
ro: Primire notificări pe e-mail
