UserLoginBar (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: <p class="user-info">Hi !user, welcome back.</p>
sk: <p class="user-info">Dobrý deň !user, vitajte späť.</p>

en: Forgot Password?
sk: Zabudli ste heslo?
