UserLoginBar (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Create a new user account.
de: Erstellen Sie ein neues Benutzerkonto.

en: Request new password via e-mail.
de: Ein neues Passwort per E-Mail anfordern.

en: Your account
de: Ihr Konto

en: Sign out
de: Abmelden

en: Forgot Password?
de: Passwort vergessen?
