UserLoginBar (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: <p class="user-info">Hi !user, welcome back.</p>
uk: <p class="user-info">Привіт, !user, з поверненням.</p>

en: User Login Bar Block
uk: Блок панелі входу для користувачів

en: Your account
uk: Ваш обліковий запис

en: Edit your account
uk: Редагувати обліковий запис

en: Sign out
uk: Вийти

en: Forgot Password?
uk: Забули пароль?

en: Check this box, if you want to disable welcome box when the user logs in!
uk: Виберіть цю опцію, якщо хочете відключити привітальне повідомлення для користувачів, що увійшли на сайт.

en: Module that provides a new straight user login bar block
uk: Модуль, що створює новий горизонтальний блок для панелі входу користувачів
