User menus (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Add item
af: Voeg item by

en: Menu item
af: Menu-item

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
af: Indien geselekteer en die item het nagangers, sal die menu altyd oopgemaak vertoon.

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
af: Opsioneel. In hierdie menu sal die swaarder items afsak en die ligter items opdryf boontoe.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
af: Is jy seker jy wil die veranderde menu-item %item uitwis?

en: Edit menu
af: Wysig item

en: The description displayed when hovering over a menu item.
af: Die beskrywing wanneer oor die menu-item beweeg word.

en: List items
af: Lys items
