User menus (6.x-1.2) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Menu item
ast: Elementu del menú

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: menu
ast: menú

en: Edit menu
ast: Editar menú

en: Delete menu
ast: Desaniciar menú

en: Edit menu item
ast: Editar un elementu del menú

en: Reset menu item
ast: Reafitar un elementu del menú

en: Delete menu item
ast: Desaniciar un elementeu del menú

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
