User menus (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Expanded
be: Разгорнута

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
be: У выпадку выбару меню, якое ўтрымлівае падпункты, яно будзе заўжды паказвацца ў разгорнутым выглядзе.

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
be: (не абавязкова). Больш цяжкія пункты будуць апускацца ўніз сьпісу, больш лёгкія - усплываць уверх.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць пункт меню %item?

en: menu
be: меню

en: Edit menu
be: Рэдагаваць меню

en: Delete menu
be: Выдаліць меню

en: Menu settings
be: Налады меню

en: The description displayed when hovering over a menu item.
be: Апісанне, што будзе з'яўляцца падчас навядзення курсору на пункт меню.

en: List menus
be: Спіс меню

en: Customize menu
be: Наладзіць меню

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
be: Сістэма меню захоўвае толькі сістэмныя сцежкі, але для адлюстравання будзе выкарыстоўваць URL псеўданімаў. %link_path быў захаваны ў %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Сцежка '@link_path' або памылковая, або вы не маеце дасягу да яе.

en: There was an error saving the menu link.
be: Адбылася памылка падчас захавання спасылкі меню.

en: Menu name
be: Назва меню

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
be: Вы ўпэўнены ў тым, што жадаеце выдаліць дапасаванае меню %title?
