User menus (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: Expanded
bg: Разгънато

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
bg: Ако тази опция е активирана и менюто, за което е активирана, съдържа подменюта, то постоянно ще се покадва в разгънат вид.

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
bg: Не е задължителен. В менюто елементите с по-голяма тежест ще бъдат поместени в дъното на секцията, а обектите с по-малка тежест ще останат в горната част.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете елемента от клиентското меню %item?

en: menu
bg: меню

en: Edit menu
bg: Редактирай меню

en: Delete menu
bg: Изтрий меню

en: Edit menu item
bg: Редактирай елемент от менюто

en: Reset menu item
bg: Нулирай елемент от менюто

en: Delete menu item
bg: Изтрий елемент от менюто

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: The description displayed when hovering over a menu item.
bg: Описание при посочване с мишката на елемент от менюто

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
bg: Меню обектите, които не са активирани, няма да се показват в никое меню.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
bg: За да размествате меню обектите, грабнете и влачете маркера под колоната <em>Меню обект</em> и изтеглете обекта (или групата обекти) до новото местоположение в списъка. (Грабнете маркера с кликване и задържане на мишката, докато сте над иконата. Помнете, че Вашите промени няма да се запишат, преди да кликнете бутона <em>Запис на конфигурацията</em> в дъното на страницата.

en: List menus
bg: Списък менюта

en: Customize menu
bg: Персонализирай меню

en: List items
bg: Списък обекти

en: There are no menu items yet.
bg: Все още няма обекти в менюто.

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
bg: Текстът на линка, съответстващ на този обект, който се показва в менюто.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
bg: Максималната дълбочина за даден обект и всичките му подобекти е фиксирана на !maxdepth. Някои меню обекти няма да са достъпни като главни, ако избора им би надвишил този лимит.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bg: Меню системата записва само системни линкове, но ще използва за преглед съответния URL. %link_path е записан като %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bg: Пътят '@link_path' е невалиден или нямате достъп до него.

en: There was an error saving the menu link.
bg: Възникна грешка при записа на меню обекта.

en: Menu name
bg: Име на меню

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
bg: Машинно-четимо име на настоящото меню. Този текст ще бъде използван за конструиране на URL-то на страницата <em>преглед меню</em> на същото. Името трябва да е уникално и да съдържа само малки букви, цифри и тирета.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете потребителското меню %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
bg: Машинно-четимото име може да съдържа само малки букви, цифри и тирета.

en: The menu already exists.
bg: Менюто вече съществува.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
bg[0]: <strong>Предупреждение:</strong> В момента има 1 меню обект в %title. Той ще бъде изтрите (системните обекти ще бъдат нулирани).
bg[1]: <strong>Предупреждение:</strong> В момента има @count меню обекта в %title. Те ще бъдат изтрити (системните обекти ще бъдат нулирани).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
bg[0]: Името на меню не може да е по дълго от 1 символ.
bg[1]: Името на меню не може да е по дълго от @count символа.

en: Enter the title and path for your new menu item.
bg: Въведете заглавието, и пътя на Вашия нов меню обект.

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
bg: Главен Ключ: Уникален ключ на меню. Използва се като блок делта с дължина 32.

en: Menu title; displayed at top of block.
bg: Заглавие на меню; показва се най-горе в блока.

en: Menu description.
bg: Описание на меню.
