User menus (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
cs: Pokud toto pole zaškrtnete a tato položka menu má potomky, zobrazí se vždy rozbalená.

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
cs: Volitelné. V nabídce se těžší položky propadnou dolů a lehčí se umístí výše.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
cs: Opravdu odstranit vlastní položku menu %item?

en: Edit menu
cs: Upravit menu

en: Delete menu
cs: Odstranit menu

en: Edit menu item
cs: Upravit položku menu

en: Reset menu item
cs: Reset položky menu

en: Delete menu item
cs: Smazat položku menu

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: The description displayed when hovering over a menu item.
cs: Popis, který se zobrazí při najetí myší nad položku menu.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
cs: Položky, které nejsou povoleny nebudou zobrazeny v žádném menu.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
cs: Pro změnu pořadí a umístění položek menu chyťte ovládací prvek drag-and-drop rozhraní pod sloupcem <em>Položka menu</em> a přesuňte položku na nové umístění. (Klikněte na ovládací prvek a během přesunu držte levé tlačítko myši.) Nezapomeňte, že změny se neuloží dokud neuložíte nastavení tlačítkem <em>Uložit nastavení</em> na konci stránky.

en: List menus
cs: Vypsat menu

en: Customize menu
cs: Upravit menu

en: List items
cs: Vypsat položky

en: There are no menu items yet.
cs: Zatím nejsou žádné položky menu.

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
cs: Text odkazu odpovídající této položce, která by se měla zobrazit v menu.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
cs: Maximální hloubka vnoření položky je nastavena na !maxdepth. Některé položky nabídky nemusí být přístupné jako rodičovské stránky, pokud by jejich vybrání mohlo způsobit překročení tohoto limitu.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
cs: Systém menu ukládá pouze systémové cesty, ale pro zobrazení bude použit URL alias. %link_path bylo uloženo jako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '@link_path' je neplatná, nebo k ní nemáte přístup.

en: There was an error saving the menu link.
cs: Při ukládání odkazu menu došlo k chybě.

en: Menu name
cs: Název menu

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
cs: Strojově čitelný název menu. Tento text bude použit pro sestavení URL tohoto menu z <em>přehledu menu</em>. Tento název může obsahovat pouze malá písmena, čísla, pomlčky, a musí být unikátní.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
cs: Opravdu smazat vlastní menu %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
cs: Název menu může obsahovat pouze řetězce malých znaků, čísel a pomlčku.

en: The menu already exists.
cs: Menu již existuje.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
cs[0]: <strong>Upozornění:</strong> V současnosti je v %title 1 položka menu. Ta bude smazána (položky definované systémem se uvedou do výchozího nastavení).
cs[1]: <strong>Upozornění:</strong> V současnosti jsou v %title @count položky menu. Ta bude smazána (položky definované systémem se uvedou do výchozího nastavení).
cs[2]: <strong>Upozornění:</strong> V současnosti je v %title @count položek menu. Ta bude smazána (položky definované systémem se uvedou do výchozího nastavení).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
cs[0]: Název menu nesmí být delší než @count znak.
cs[1]: Název menu nesmí být delší než @count znaky.
cs[2]: Název menu nesmí být delší než @count znaků.

en: Enter the title and path for your new menu item.
cs: Napište titulek a cestu nové položky menu.

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
cs: Primární klíč: Unikátní klíč nabídky. Je použit jako delta blok, takže délka je 32.

en: Menu title; displayed at top of block.
cs: Titulek menu; zobrazí se v horní části bloku.
