User menus (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (51 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Menu item
eo: Menuero

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
eo: Se elektita kaj ĉi tiu menuero havas idojn, la menuo ĉiam aperos etendita.

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
eo: Nedeviga. En la menuo, pli pezaj punktoj subeniros kaj malpli pezaj supreniros.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
eo: Ĉi vi certas, ke vi volas forigi propran menueron %item?

en: menu
eo: menuo

en: Edit menu
eo: Redaktu menuon

en: Delete menu
eo: Forigu menueron

en: Edit menu item
eo: Redaktu menueron

en: Reset menu item
eo: Restarigu menueron

en: Delete menu item
eo: Forigu menueron

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: The description displayed when hovering over a menu item.
eo: La priskribo montrata kiam oni glisas sur menuero.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
eo: Malŝaltitaj menueroj ne listiĝos en ajna menuo.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
eo: Por rearanĝi meuerojn, prenu la tenilon sub la kolumno de <em>Menuero</em> kaj trenu la erojn (aŭ grupon de eroj) al nova loko en la listo. (Tenu la tenilon klakante kaj tenante la muson dum la montrilo superas la tenilan ikonon.) Memoru ke viaj ŝanĝoj ne konserviĝos ĝis kiam vi klakos la butonon de <em>Konservi agordon</em> sube de la paĝo.

en: List menus
eo: Listigu menuojn

en: Customize menu
eo: Agordu menuon

en: List items
eo: Listeroj

en: There are no menu items yet.
eo: Ankoraŭ ne ekzistas menueroj.

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
eo: La ligila teksto korespondante al ĉi tiu ero kiu devas aperi en la menuo.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
eo: La maksimuma profundeco por ero kaj ĉiuj ĝiaj suberoj estas fiksitaj ĉe !maxdepth. Kelkaj menueroj ne uzeblas kiel supereroj se elektante ilin troigus tiun limon.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
eo: La menusistemo konservas nur sistemajn vojojn, sed uzos la URL-kromnomo por montri. %link_path konserviĝis kiel %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
eo: La vojo '@link_path' estas aŭ nevalida aŭ vi ne rajtas aliri ĝin.

en: There was an error saving the menu link.
eo: Eraro konservante la menuligilon.

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
eo: La maŝinlegebla nomo de ĉi tiu menuo. Ĉi tiu teksto estos uzata por konstrui la URL-n de la paĝo por <em>superrigardo de menuo</em> por ĉi tiu menuo. Ĉi tiu nomo povas enhavi nur minusklajn literojn, numerojn, kaj dividstrekojn.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi la menuon %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
eo: La nomo de menuo povas enhavi nur minusklajn literojn, numerojn, kaj dividstrekoj.

en: The menu already exists.
eo: La menuo jam ekzistas.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
eo[0]: <strong>Averto:</strong> Estas nun 1 menuero en %title. Ĝi forigiĝos (sistem-difinitaj eroj rekomencos).
eo[1]: <strong>Averto:</strong> Estas nun @count menueroj en %title. Ili forigiĝos (sistem-difinitaj eroj rekomencos).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
eo[0]: La menua nomo ne povas esti pli longa ol 1 signo.
eo[1]: La menua nomo ne povas esti pli longa ol @count signoj.

en: Enter the title and path for your new menu item.
eo: Enigu la titolon kaj vojon por via nova menuero.

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
eo: Ĉefa Ŝlosilo: Unika ŝlosilo por menuo. Tio estas uzata kiel bloka delto, do longeco estas 32.

en: Menu title; displayed at top of block.
eo: Menua titolo; montrita supre de bloko.

en: Menu description.
eo: Menua priskribo.
