User menus (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Add item
et: Lisa element

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Expanded
et: Laiendatud

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
et: Kuvatakse laiendatuna, kui menüü on valitud ning menüül on alammenüüd.

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
et: Kas oled kindel, et soovid jäädavalt kustutada menüüelemendi %item?

en: menu
et: menüü

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Delete menu
et: Kustuta menüü

en: Edit menu item
et: Muuda menüüelementi

en: Reset menu item
et: Taasta menüüelement

en: Delete menu item
et: Kustuta menüüelement

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: The description displayed when hovering over a menu item.
et: Kirjeldust kuvatakse siis, kui kursor peatub menüü elemendil.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
et: Sisselülitamata menüüelemente ei näidata üheski menüüs.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
et: Menüü elementide järjekorra muutmiseks haara veerus <em>Menüü element</em> asuvast pidemest ja lohista menüüelement (või elementide rühm) loendis uude asukohta. (Haaramiseks klõpsa lohistamise pidemel ning hoia sellest seni, kuni oled kirjed lohistanud uude kohta.) Pea meeles, et muudatusi ei salvestata enne lehekülje lõpus asuvale nupule <em>Salvesta seadistused</em> klõpsamist.

en: List menus
et: Menüüde loend

en: Customize menu
et: Kohandatud menüü

en: List items
et: Elementide nimistu

en: There are no menu items yet.
et: Menüü elemendid puuduvad.

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
et: Lingi tekst vastavalt sellele, millise nimega käesolev link menüüs peaks olema.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Kirje ja alamkirjete suurima sügavuse väärtuseks on fikseeritud !maxdepth. Mõnda pealkirja ei pruugita sellepärast näidata, kuna nende valimine ületaks selle piiri.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
et: Menüüsüsteem salvestab ainult süsteemsed teekonnad, kuid kasutab näitamisel aliasi. %link_path salvestati kui %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Aadress '@link_path' on kas vale või sul puudub sellele ligipääs.

en: There was an error saving the menu link.
et: Menüü viite salvestamisel tekkis viga.

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
et: Masinloetav nimi sellele menüüle. See tekst läheb kasutusse internetiaadressi ehitamisel <em>menüü ülevaate lehel</em> selle menüü jaoks. See peab sisaldama ainult väikeseid tähti numbreid ja sidekriipse ning see peab olema unikaalne.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
et: Kas oled kindel soovis kustutada kohaldatud menüüd %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
et: Menüü nimi võib sisaldada ainult väikseid tähti, numbreid ja sidekriipse.

en: The menu already exists.
et: Menüü on olemas.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
et[0]: <strong>Hoiatus:</strong> Hetkel on %title all 1 menüü element. See kustutatakse (taastatakse süsteemi poolt defineeritud algsed elemendid).
et[1]: <strong>Hoiatus:</strong> Hetkel on %title all @count menüü elementi. Need kustutatakse (taastatakse süsteemi poolt defineeritud algsed elemendid).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
et[0]: Menüüelement ei saa olla pikem kui 1 kirjamärk.
et[1]: Menüüelement ei saa olla pikem kui  @count tähemärki.

en: Enter the title and path for your new menu item.
et: Sisesta pealkiri ja aadress oma uuele menüüelemendile.

en: User menus
et: Kasutajamenüüd

en: Add user menu
et: Lisa kasutajamenüü

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
et: Primaarvõti: Unikaalne võti menüüle. Seda kasutatakse ploki deltana, seetõttu on võtme pikkuseks 32

en: Menu title; displayed at top of block.
et: Menüü nimi, kuvatakse ploki peal.

en: Menu description.
et: Menüü kirjeldus.
