User menus (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Menu item
eu: Menu itema

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
eu: Aukera hau hautatzen bada eta menu elementuak ondorengoak baditu menua zabalduta agertuko da.

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
eu: Hautazkoa. Menutan pisu geihen duten elementuak hondoratuko dira eta pisu gutxien dituztenak goialdean kokatuko dira.

en: menu
eu: menua

en: Edit menu
eu: Editatu menua

en: Delete menu
eu: Ezabatu menua

en: Edit menu item
eu: Editatu menu elementua

en: Delete menu item
eu: Ezabatu menu itema

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: The description displayed when hovering over a menu item.
eu: Bistaratuko den azalpena menu item gainean saguarekin pasatzean

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
eu: Gaitutak ez dauden menu elementuak ez dira menutan agertuko.

en: List menus
eu: Menual listatu

en: Customize menu
eu: Menua pertsonalizatu

en: List items
eu: Item-ak listatu

en: There are no menu items yet.
eu: Ez dago menuko elementurik oraindik.

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
eu: Elementu batek eta bere ondorengoek gehienez !maxdepth maila izan dezake. Menu elementu butzuk ez dira guraso eskeiniko hauek hautatzeak limite hau gaindituko duelako.

en: There was an error saving the menu link.
eu: Errore bat izan da menuko lotura gordetzerakoan.

en: Menu name
eu: Menu izena

en: The menu already exists.
eu: Menua existitzen da dagoeneko.

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
eu[0]: Menuaren izenak ezin du karaktere bat baino luzeagoa izan.
eu[1]: Menuaren izenak ezin du @count karaktere baino luzeagoa izan.

en: User menus
eu: Erabiltzaileen menuak

en: Add user menu
eu: Erabiltzaile menua erantsi
