User menus (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (56 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Expanded
hu: Nyitott

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
hu: Nyitott megjelenítés esetén a menüpont gyermekei mindig látszani fognak.

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
hu: A menüben a súlyosabb menüpontok lesüllyednek, míg a könnyebbek a lista tetejéhez közelebb helyezkednek el. Nem szükséges megadni.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
hu: „%item” egyéni menüpont biztosan törölhető?

en: menu
hu: menü

en: Edit menu
hu: Menü szerkesztése

en: Delete menu
hu: Menü törlése

en: Edit menu item
hu: Menüpont szerkesztése

en: Reset menu item
hu: Menüpont visszaállítása

en: Delete menu item
hu: Menüpont törlése

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: The description displayed when hovering over a menu item.
hu: A menüpont leírása, mely az egér hivatkozás fölé mozgatásakor jelenik meg.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
hu: Nem engedélyezett menüpontok egyik menüben sem fognak megjelenni.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
hu: A menüelemek átrendezhetőek a <em>Menüelem</em> oszlop „fogd és vidd” fogantyúinak használatával, melyekkel egy elem vagy elemek csoportja a bal egérgombot nyomva tartva &ndash; „megfogva” &ndash; a lista új helyére mozgatható. A módosítások nem lesznek elmentve egészen az oldal alján található <em>Beállítások mentése</em> nyomógomb megnyomásáig.

en: List menus
hu: Menük listázása

en: Customize menu
hu: Menü testreszabása

en: List items
hu: Elemek listája

en: There are no menu items yet.
hu: Nincs több menüpont.

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
hu: A menüben megjelenő, az elemhez tartozó hivatkozás felirata.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
hu: Egy elem és összes leszármazottjának maximális mélysége !maxdepth lehet. Lehetséges, hogy ennek következtében néhány menüpont nem választható szülőként.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hu: A menürendszer csak belső útvonalakat tárol, de az útvonal álveneveket megjelenítéskor használja. %link_path ezért %normal_path formában lett tárolva.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: „@link_path” útvonal érvénytelen, vagy nincs megfelelő jogosultság az eléréséhez.

en: There was an error saving the menu link.
hu: Hiba történt a menüpont mentése közben.

en: Menu name
hu: Menünév

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
hu: A menü programok által használt neve. Ez a szöveg a <em>menü áttekintés</em> oldal webcímének létrehozásához lesz használva. Csak kis betűket, számokat és kötőjeleket tartalmazhat, valamint egyedinek kell lennie.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
hu: „%title” egyéni menü biztosan törölhető?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
hu: A menü neve csak kis betűket, számokat és kötőjeleket tartalmazhat.

en: The menu already exists.
hu: A menü már létezik.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
hu[0]: <strong>Figyelem:</strong> %title menüben jelenleg 1 menüpont van. Ez törölve lesz (az alapértelmezett menüpontok vissza lesznek állítva).
hu[1]: <strong>Figyelem:</strong> Jelenleg @count menüpont van %title menüben. Ezek törölve lesznek (az alapértelmezett menüpontok vissza lesznek állítva).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
hu[0]: A menü neve nem lehet hosszabb, mint 1 karakter.
hu[1]: A menü neve nem lehet hosszabb, mint @count karakter.

en: Enter the title and path for your new menu item.
hu: Az új menüpont címének és útvonalának megadása.

en: Folder Holder
hu: Tároló könyvtár

en: Placeholder to allow users to create folders
hu: Helykitöltő a felhasználóknak, hogy legyen lehetőségük könyvtárakat létrehozni

en: My menu
hu: Saját menü

en: Manage your menu.
hu: Saját menü kezelése.

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
hu: Elsődleges kulcs: a menü egyedi azonosítója. Ez a blokk deltájaként lesz használva, így a hossza 32.

en: Menu title; displayed at top of block.
hu: Menü címe. Megjelenik a blokk tetején.

en: Menu description.
hu: Menü leírása.

en: Provides a unique menu for each authenticated user.
hu: Minden belépett felhasználónak ad egy egyedi menüt.
