User menus (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Edit menu
jv: Sunting menu

en: Delete menu
jv: Busak menu

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: List menus
jv: Daftar menu

en: Customize menu
jv: Kostumisasi menu

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
jv: Sistim menu namung nyimpen sistim path, nanging ditampilaké kanggo URL alias. %link_path uwis disimpen dadi %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '@link_path' ora ānā sing sah utāwā Sampéyan ora nduwé kawenangan ngaksés.

en: There was an error saving the menu link.
jv: Ānā kaluputan nalikā nyimpen pranala menu.

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
jv: Sampéyan yakin kepéngin mbusak menu %title?
