User menus (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Menu item
ka: მენიუს ელემენტი

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
ka: არასავალდებულო. მენიუში უფრო მეტი წონის პუნქტები განთავსდება ქვემოთ, ნაკლები წონისა კი ზემოთ.

en: menu
ka: მენიუ

en: Edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: Delete menu
ka: მენიუს წაშლა

en: List menus
ka: მენიუების ჩამონათვალი

en: Customize menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: List items
ka: ელემენტების ჩამონათვალი

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title მენიუს წაშლა?
