User menus (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (46 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
kk: Егер де таңдалған және балалықтары бар болса, онда мәзір ашық түрде көрсетіледі.

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
kk: Міндетті емес. Мәзірде, ауыр элементтер жеңіл элементтердің астында тұрады.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
kk: Сіз %item негізгі мәзір бөлімін жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: menu
kk: мәзір

en: Edit menu
kk: Мәзірді өңдеу

en: Delete menu
kk: Мәзірді жою

en: Edit menu item
kk: Мәзір элементін өңдеу

en: Reset menu item
kk: Мәзір элементін жаңадан құру

en: Delete menu item
kk: Мәзір элементін жою

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: The description displayed when hovering over a menu item.
kk: Суреттеме түнтуір курсорын мәзір бөліміне әкелгенде көрсетіледі.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
kk: Іске қосылмаған мәзір бөлімі ешбір мәзір тізіміне кірмейді.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
kk: Меню элементтерін қайта орналастыру үшін "Меню элементі" бағанасы астындағы қаламшаны утап? элементті жаңа жерге апарып қойыңыз. Өзгерістер "Сақтау" батырмасын шерткенше дейін күщіне енбейді

en: List menus
kk: Мәзірлер тізімі

en: Customize menu
kk: Мәзірді баптау

en: List items
kk: Элементтерді тізімде

en: There are no menu items yet.
kk: Мәзір элементті сол жерде әлі жоқ.

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
kk: Мәзірде шығатын осы элементтің сілтеме атауы.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
kk: Бастапқы және еншілес элемент үшін ең үлкен тереңдігі !maxdepth тен. Егер кейбір мәзір элементтері шектеуден асып кеткен болса, онда оларды бастапқы етіп таңдау мүмкін емес.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
kk: Мәзірлер жүйесі тек жүйелік жолдарды сақтайды, бірақ URL-дің синонимдерін пайдаланады.%link_path жолы %normal_path болып сақталды.

en: There was an error saving the menu link.
kk: Мәзір сілтемесін сақтау кезіндегі қате.

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
kk: Осы мәзірдің машина оқи алатын атауы. Бұл мәтін URL құрғанда қолданылады. Тек қана кіші әріптер, сандар және дефистардан тұру керек, сонымен қоса бірегей болу керек.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
kk: %title мәзірін жойғыңыз келеді ма?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
kk: Меню атауы тек қана кіші әріптер, сандар және бос орындардан тұрады.

en: The menu already exists.
kk: Мәзір бар.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
kk[0]: <strong>Ескерту:</strong> %title мәзірінде @count элемент бар. Олар жойылатын болады (жүйелік элементтер бастапқы күйіне келеді)

en: Enter the title and path for your new menu item.
kk: Жаңа мәзір пунктісі үшін атауы мен жолын енгізіңіз.
