User menus (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (51 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Menu item
km: ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
km: បើ​បាន​ជ្រើស ហើយ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​នេះ​មាន​កូនៗ​តទៅទៀត ម៉ឺនុយ​នឹង​បង្ហាញ​ជា​លក្ខណៈ​បន្លាយ​ជា​និច្ច ។

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
km: ស្រេចចិត្ត ។ នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ ធាតុ​ដែល​ទំហំ​ធំ​នឹង​ដាក់​នៅ​ខាង​ក្រោម ហើយ​ធាតុ​ដែល​ទំហំ​តូច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​នៅ​កំពូល ។

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ផ្ទាល់ខ្លួន %item ឬ ?

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Edit menu
km: កែសម្រួល​ម៉ឺនុយ​

en: Delete menu
km: លុប​ម៉ឺនុយ​

en: Edit menu item
km: កែ​សម្រួល​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Reset menu item
km: កំណត់​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ឡើង​វិញ

en: Delete menu item
km: លុប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: The description displayed when hovering over a menu item.
km: សេចក្ដីពណ៌នា​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ ពេល​ដាក់​ព្រួញកណ្ដុរ​លើ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ ។

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
km: ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ដែល​មិន​ត្រូវ​បានបើក​ នឹង​មិន​ត្រូវ​បានរាយ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ​ណាមួយ​ឡើយ ។

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
km: ដើម្បី​រៀបចំ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ឡើងវិញ គឺ​ចាប់​ចំណុច​ទាញ​អូស និង​ទម្លាក់​ខាង​ក្រោមជួរ​ឈរ<em>ធាតុ​ម៉ឺនុយ</em> និង​អូស​ធាតុ (ឬ​ក្រុម​ធាតុ) ទៅ​ទីតាំង​ថ្មី​ក្នុង​បញ្ជី ។ (ចាប់​ចំណុច​អូស​ដោយ​ចុច ​និង​កាន់​កណ្តុរ​ខណៈពេល​ដាក់ទស្សន៍​ទ្រនិច​លើ​រូប​តំណាង​ចំណុច​អូស ។) ចងចាំ​ថា​​ ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​របស់​អ្នកនឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​រហូត​ដល់​អ្នក​ចុចប៊ូតុង<em>រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ</em>នៅ​បាត​ទំព័រ​ ។

en: List menus
km: រាយ​ម៉ឺនុយ

en: Customize menu
km: ប្ដូរ​ម៉ឺនុយ​តាម​បំណង

en: List items
km: រាយ​ធាតុ

en: There are no menu items yet.
km: គ្មាន​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
km: អត្ថបទ​តំណ​ដែលទាក់ទង​នឹង​ធាតុ​នេះ ដែល​គួរ​តែ​លេចឡើង​ក្នុង​ម៉ឺនុយ ។

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
km: ជម្រៅ​អតិបរមា​សម្រាប់​ធាតុ​ និង​កូន​ទាំងអស់​របស់​វា​ត្រូវបាន​ជួសជុល​នៅ !maxdepth ។ ធាតុ​ម៉ឺនុយ​មួយ​ចំនួន​អាច​នឹង​មិន​មាន​ជា​មេទេ បើសិនជា​ការ​ជ្រើស​ហួស​កំណត់ ។

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
km: ប្រព័ន្ធ​ម៉ឺនុយ​ស្ដុក​តែ​ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ប៉ុណ្ណោះ ប៉ុន្តែ​វា​នឹង​ប្រើ​ឈ្មោះ​ URL ក្លែងក្លាយ​សម្រាប់​បង្ហាញ ។ %link_path ត្រូវ​បាន​គេ​ស្ដុក​ជា %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ​​​​​​​​​​​​​​​ផ្លូវ​ '@link_path' គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។

en: There was an error saving the menu link.
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​តំណ​ម៉ឺនុយ ។​

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
km: ឈ្មោះ​​ម៉ឺនុយ​នេះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អានបាន ។ អត្ថបទ​នេះ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​ការ​ស្ថាបនា​ URL របស់​ទំព័រ <em>ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ​របស់​ម៉ឺនុយ​</em> សម្រាប់​ម៉ឺនុយ​នេះ ។ ឈ្មោះ​នេះ​ត្រូវ​តែ​មាន​តែ​អក្សរ​តូច លេខ និងសហ​​សញ្ញា ( -) ហើយ​ត្រូវ​តែ​មាន​តែ​មួយ ។

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ម៉ឺនុយ​ផ្ទាល់​ខ្លួន %title ឬ ?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​អាច​មាន​ជា​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (-) ។​

en: The menu already exists.
km: ម៉ឺនុយ​មាន​រួចហើយ ។

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
km[0]: <strong>ព្រមាន ៖</strong> បច្ចុប្បន្ន​មាន​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ @count ប៉ុណ្ណោះ​ក្នុង %title ។ វា​នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប​ (ធាតុ​ដែល​កំណត់​ដោយ​ប្រព័ន្ធ​នឹង​ត្រូវ​បាន​កំណត់ឡើង​វិញ) ។

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
km[0]: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​មិន​អាច​វែង​ជាង​ @count តួ​អក្សរ​ឡើង ។

en: Enter the title and path for your new menu item.
km: បញ្ចូល​ចំណងជើង និង​ផ្លូវ​សម្រាប់​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ថ្មី​របស់​អ្នក ។

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
km: កូនសោ​សំខាន់ ៖ កូនសោ​មាន​តែមួយ​សម្រាប់​ម៉ឺនុយ ។ នេះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជា​ដែលតា​ប្លុក ដូច្នេះ​ប្រវែថងគឺ​ ៣២ ។

en: Menu title; displayed at top of block.
km: ចំណងជើង​ម៉ឺនុយ បាន​បង្ហាញ​នៅ​កំពូល​នៃ​ប្លុក ។

en: Menu description.
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​ម៉ឺនុយ ។
