User menus (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
ku: ئایا دڵنیایت که‌ ده‌ته‌وێت بڕگه‌ی%item ـی لیسته‌ی سه‌ره‌کی بسڕیته‌وه‌؟

en: menu
ku: پێڕست

en: Edit menu
ku: پێڕست ده‌ستکاریبکه‌

en: Delete menu
ku: پێڕست بسڕەوە

en: Edit menu item
ku: دەسکاری بڕگەی پێڕست بکە

en: Reset menu item
ku: بڕگەی پێڕست بگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Delete menu item
ku: بڕگەی پێڕست بسڕەوە

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: The description displayed when hovering over a menu item.
ku: پێناسه‌ ده‌رده‌که‌وێت کاتێک به‌ مشکه‌که‌ت ده‌چیته‌ سه‌ر بڕگەیەکی پێڕست.

en: List menus
ku: پێڕستەکان پیشانبدە

en: List items
ku: بڕگەکان پیشانبدە

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: There was an error saving the menu link.
ku: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕێگر هه‌بوو له‌ پاشه‌که‌وت کردنی به‌سته‌ری پێڕست.

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
ku: ئایا دڵنیایت که‌ ده‌ته‌وێت لیسته‌ی سه‌ره‌کی%title بسڕیتەوە؟

en: The menu already exists.
ku: لیسته‌ هه‌یه‌ به‌م ناوه‌.

en: Enter the title and path for your new menu item.
ku: ناونیشان و ڕێڕەوی بڕگەی پێڕستی نوێ.

en: Menu description.
ku: پێناسه‌کانی پێڕست.
