User menus (6.x-1.2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy
