User menus (6.x-1.2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: edit
mk: промени

en: menu
mk: мени

en: Edit menu
mk: Уредување мени

en: Delete menu
mk: Бришење мени

en: Edit menu item
mk: Уредување елемент од менито

en: Reset menu item
mk: Ресетирање елемент од менито

en: Delete menu item
mk: Бришење елемент од менито
