User menus (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: menu
mn: цэс

en: Edit menu
mn: Цэсийг засварлах

en: Delete menu
mn: Цэсийг устгах

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
mn: Цэсний систем нь системийн замыг хадгалдаг боловч URL тэмдэглэгээг харуулдаг. %link_path -ийг %normal_path гэж хадгална.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
mn: '@link_path' зам нь хүчингүй эсвэл та ийшээ хандах эрх байхгүй.

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: The menu already exists.
mn: Энэ цэс аль хэдийн орсон байна.
