User menus (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
nl: Wanneer dit menuonderdeel is geselecteerd en het heeft onderliggende menuonderdelen, dan zal het menu altijd uitgeklapt worden weergeven.

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu zullen zwaardere onderdelen naar de bodem zakken en lichtere onderdelen hoger worden gepositioneerd.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
nl: Weet u zeker dat u het aangepast menuonderdeel %item wilt verwijderen?

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Edit menu item
nl: Menuonderdeel bewerken

en: Reset menu item
nl: Menu-onderdeel terugzetten

en: Delete menu item
nl: Menuonderdeel verwijderen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: The description displayed when hovering over a menu item.
nl: De beschrijving wordt weergegeven als u met de muis boven een menuonderdeel zweeft.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
nl: Menu-onderdelen die niet zijn ingeschakeld, worden niet in menu's weergegeven.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
nl: Om menu-onderdelen te verplaatsen klik-sleept u deze aan het handvat in de kolom <em>Menu-item</em> naar een nieuwe positie in de lijst. (U klik-sleept het blok door met de muis boven het handvatpictogram te klikken, vast te houden en de muis te verplaatsen.) Wijzigingen worden pas opgeslagen wanneer u de knop <em>Opslaan</em> onderaan de pagina aanklikt.

en: List menus
nl: Menu's weergeven

en: Customize menu
nl: Menu aanpassen

en: List items
nl: Onderdelen weergeven

en: There are no menu items yet.
nl: Er zijn nog geen menuonderdelen beschikbaar.

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
nl: De tekst van de link naar dit item, dat moet verschijnen in het menu.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: Het maximum aantal sub-onderdelen dat onder een menu-onderdeel geplaatst kan worden is !maxdepth. Sommige menu-onderdelen kunnen niet als bovenliggend onderdeel geselecteerd worden omdat dan het aantal sub-onderdelen deze !maxdepth overschrijdt.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menusysteem slaat alleen systeempaden op, maar gebruikt de URL-alias om weer te geven. %link_path wordt opgeslagen als %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: There was an error saving the menu link.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het opslaan van de menulink.

en: Menu name
nl: Menunaam

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
nl: De systeemnaam voor dit menu. Deze tekst zal gebruikt worden om de URL van de <em>menu overzicht</em>-pagina voor dit menu op te bouwen. Deze naam mag enkel kleine letters, cijfers en koppeltekens bevatten en moet uniek zijn.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
nl: Weet u zeker dat u het menu %title wilt verwijderen?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
nl: De naam van het menu mag enkel bestaan uit kleine letters, cijfers en koppeltekens.

en: The menu already exists.
nl: Dit menu bestaat reeds.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
nl[0]: <strong>Let op:</strong> menu %title bevat 1 menu-item. Dit menu-item zal worden verwijderd (door het systeem gedefinieerde menu-items worden gereset).
nl[1]: <strong>Let op:</strong> menu %title bevat @count menu-items. Deze zullen worden verwijderd (door het systeem gedefinieerde menu-items worden gereset).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
nl[0]: De menu-naam kan niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De menu-naam kan niet langer zijn dan @count tekens.

en: Enter the title and path for your new menu item.
nl: Titel en pad van het nieuwe menu-item invoeren.

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
nl: Primaire sleutel: Unieke sleutel voor dit menu. Dit wordt gebruikt als blok-delta; de lengte is daarom 32.

en: Menu title; displayed at top of block.
nl: Menutitel; boven het blok weergegeven.

en: Menu description.
nl: Menuomschrijving.
