User menus (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Menu item
nn: Menydel

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nn: Valfritt. I menyen vil lettare element bli prioritera mot toppen, medan tunge element blir plassera lenger ned.

en: menu
nn: meny

en: Edit menu
nn: Rediger meny

en: Menu settings
nn: Menyval

en: The description displayed when hovering over a menu item.
nn: Beskrivinga som blir vist når du held pila over menyelementet

en: List menus
nn: Sjå menyar

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
nn: Lenketeksten for dette elementet i menyen.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nn: Maksimalt antal nivå er !maxdepth. Det går ikkje an å velje menypunkt som er på lågast mogleg nivå som overordna menypunkt.
