User menus (6.x-1.2) - en to or translation catalogue (19 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Edit menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ ସମ୍ପାଦନ

en: Reset menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ

en: Delete menu item
or: ମେନୁ ସାମଗ୍ରୀ ଅପସାରଣ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: There are no menu items yet.
or: ଏ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ କୌଣସି ତାଲିକା ସାମଗ୍ରୀ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ
