User menus (6.x-1.2) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Menu item
pa: ਮੇਨੂ ਆਈਟਮ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Edit menu
pa: ਮੇਨੂ ਸੋਧ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: List menus
pa: ਮੇਨੂ ਲਿਸਟ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
