User menus (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Menu item
pl: Element menu

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
pl: Jeśli menu posiada elementy podrzędne, wtedy zawsze będzie rozwinięte.

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
pl: Opcjonalna. Lżejsze elementy znajdą się wyżej, a cięższe niżej.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
pl: Czy na pewno usunąć element menu o nazwie %item?

en: Edit menu
pl: Edycja menu

en: Delete menu
pl: Usuń menu

en: Edit menu item
pl: Edycja elementu menu

en: Reset menu item
pl: Przywróć element menu

en: Delete menu item
pl: Usuń element menu

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: The description displayed when hovering over a menu item.
pl: Opis wyświetlany po przesunięciu kursora nad menu.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
pl: Elementy menu, które nie zostały włączone nie będą wyświetlane w żadnym z menu.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
pl: Układ elementów menu można zmienić metodą "przeciągnij i upuść", za pomocą uchwytów umieszczonych w kolumnie <em>Element menu</em>. Do wprowadzenia poczynionych zmian służy przycisk <em>Zachowaj konfigurację</em> u dołu strony.

en: List menus
pl: Wyświetl menu

en: Customize menu
pl: Zmiana menu

en: List items
pl: Wyświetl elementy

en: There are no menu items yet.
pl: Brak elementów menu.

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
pl: Tekst odnośnika, który pojawi się w menu.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
pl: Maksymalna liczba elementów w hierarchii to !maxdepth, w związku z tym możliwe jest, że nie wszystkie elementy znajdują się na liście.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
pl: System menu przechowuje jedynie ścieżki systemowe, choć korzysta z aliasów podczas wyświetlania odnośników. Adres %link_path został zapisany jako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka @link_path jest nieprawidłowa lub użytkownik nie posiada odpowiednich uprawnień.

en: There was an error saving the menu link.
pl: Podczas zachowywania odnośnika menu wystąpił błąd.

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
pl: Nazwa menu wykorzystywana wewnętrznie. Tekst posłuży do budowy adresu URL strony z <em>przeglądem menu</em>. Nazwa może się składać jedynie z małych liter, liczb oraz łączników i nie może się powtarzać.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
pl: Czy na pewno usunąć menu o nazwie %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
pl: Nazwa menu może zawierać jedynie małe litery, liczby i łączniki.

en: The menu already exists.
pl: Menu już istnieje.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
pl[0]: <strong>Ostrzeżenie:</strong> W menu znajduje się w tej chwili 1 element, który zostanie usunięty (jeśli został stworzony przez system, będzie przywrócony do pierwotnego stanu).
pl[1]: <strong>Ostrzeżenie:</strong> W menu znajdują się w tej chwili @count elementy, który zostaną usunięte (jeśli zostały stworzone przez system, będą przywrócone do pierwotnego stanu).
pl[2]: <strong>Ostrzeżenie:</strong> W menu znajduje się w tej chwili @count elementów, który zostaną usunięte (jeśli zostały stworzone przez system, będą przywrócone do pierwotnego stanu).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
pl[0]: Nazwa menu nie może się składać z więcej niż jednego znaku.
pl[1]: Nazwa menu nie może się składać z więcej niż @count znaków.
pl[2]: Nazwa menu nie może się składać z więcej niż @count znaków.

en: Enter the title and path for your new menu item.
pl: Wprowadź tytuł i ścieżkę nowego elementu menu.

en: Menu title; displayed at top of block.
pl: Tytuł menu; wyświetlany u góry bloku.

en: Menu description.
pl: Opis menu.
