User menus (6.x-1.2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය
