User menus (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Menu item
sl: Menijski element

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sl: Opcijsko. V meniju se težji elementi pogreznejo na dno, lažji pa dvignejo na vrh menija.

en: menu
sl: meni

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos

en: Delete menu
sl: izbriši menijski vnos

en: Edit menu item
sl: uredi menijski vnos

en: Reset menu item
sl: ponastavi menijski vnos

en: Delete menu item
sl: izbriši menijski vnos

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: The description displayed when hovering over a menu item.
sl: Opis, ki se pokaže, ko gremo čez z miško.

en: List menus
sl: Seznam menijev

en: Customize menu
sl: Prilagodi meni

en: List items
sl: Seznam menijskih elementov

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
sl: Besedilo za povezavo do te objave, ki se bo pojavilo v meniju.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sl: Največja globina v meniju je določena na !maxdepth. Nekateri elementi ne bodo na voljo za izbiro, če bi izbira presegla omejitev.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sl: Sistem menijev shranjuje le sistemske poti, prikazuje pa URL psevdonime. %link_path je bil shranjen kot %normal_path

en: Menu name
sl: Ime menija

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
sl: Strojno berljivo ime tega menija. To besedilo se uporablja za izgradnjo URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. To ime mora vsebovati le male črke, številke in pomišljaje in mora biti enolično.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati prilagojen meni %title?

en: Enter the title and path for your new menu item.
sl: Vnesite naslov in pot za nov menijski element.
