User menus (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
uk: Якщо відмічене і пункт меню має дочірнє меню, то воно буде завжди розгорнуте.

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
uk: Необов'язково. В меню елементи з меншим значенням порядку будуть розташовані вище, з більшим --  нижче.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власний пункт меню %item?

en: menu
uk: меню

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Delete menu
uk: Видалити меню

en: Edit menu item
uk: Редагувати пункт меню

en: Reset menu item
uk: Скинути пункт меню

en: Delete menu item
uk: Видалити пункт меню

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: The description displayed when hovering over a menu item.
uk: Опис показуваний при наведенні мишкою на пункт меню.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
uk: Виключені пункти не будуть показані в жодному меню.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
uk: Для перерозподілу пунктів меню, візьміть мишкою покажчик у колонку <em>Пункт меню</em> і перетягніть пункт (або групу пунктів) у нове місце списку. (Схопіть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутої, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти настроювання</em> унизу сторінки.

en: List menus
uk: Перегляд меню

en: Customize menu
uk: Персоналізувати меню

en: List items
uk: Список елементів

en: There are no menu items yet.
uk: Поки ще пункти меню відсутні.

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page. Enter %folder to make this item a folder.
uk: Шлях, на який посилається цей пункт меню. Це може бути внутрішній шлях Друпалу, такий як %add-node або зовнішній URL, наприклад, %drupal.  Введіть %front,  щоб перейти на головну сторінку. Введіть %folder щоб зробити цей пункт папкою.

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
uk: Текст посилання, відповідний до цього пункту в меню.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для публікації та всіх підлеглих сторінок встановлена в !maxdepth. Деякі пункти меню можуть бути недоступними, як батьківські, якщо вложення перевищує цей ліміт.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
uk: Система меню зберігає лише системні шляхи, але буде використовувати синонім для відображення. %link_path буде збережено як %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Menu name
uk: Назва меню

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
uk: Машинне ім'я цього меню. Цей рядок буде використовуватися при конструюванні адреси сторінки <em>огляд меню</em> для цього меню. Це ім'я може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри й дефіси, а також повинне бути унікальним.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власне меню %title?

en: The user menu %title has been deleted.
uk: Меню користувача %title видалене.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
uk: Назва меню може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та дефіси.

en: The menu already exists.
uk: Меню вже існує.

en: The user menu item %title has been deleted.
uk: Пункт меню користувача %title було успішно видалено.

en: Deleted user menu %title and all its menu items.
uk: Видалено меню користувача %title і всі його пункти.

en: Deleted user menu item %title.
uk: Видалено пункт меню користувача %title.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
uk[0]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count пункт меню у %title. Його буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).
uk[1]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count пункти меню у %title. Їх буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).
uk[2]: <strong>Увага:</strong> Наразі @count[2] пунктів меню у %title. Їх буде видалено (пункти визначені системою будуть перевстановлені).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
uk[0]: Назва меню не може бути довша 1 символу
uk[1]: Назва меню не може бути довша @count символи
uk[2]: Назва меню не може бути довша @count символів

en: Enter the title and path for your new menu item.
uk: Уведіть назву й шлях вашого нового пункту меню.

en: User menus
uk: Меню користувача

en: Manage unique user menus.
uk: Керування унікальними меню користувача.

en: Add user menu
uk: Додати меню користувача

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
uk: Первинний ключ: унікальний ключ для меню. Він використовується як дельта блоку, тому його довжина рівна 32.

en: Menu title; displayed at top of block.
uk: Назва меню; відображається в заголовку блоку.

en: Menu description.
uk: Опис меню
