User menus (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Parent item
az: Valideyn element

en: menu
az: menyu

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Delete menu
az: Menyunu sil

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Menu name
az: Menyu adı
