User menus (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
bs: Opcionalno. U meniju, teže stavke će ići na dno a lakše će se pozicionirati bliže vrhu.

en: menu
bs: meni

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
bs: Maksimalna dubina za stavku i sve njene podstavke je fiksirana na !maxdepth. Neke stavke u meniju možda neće moći biti roditelji drugim stavkama jer će preći ovu dubinu.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bs: Meni sistem čuva samo sistemske putanje ali će koristiti URL zamjenu za prikaz. %link_path je sačuvan kao %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bs: Putanja '@link_path' je ili neispravna ili vam je onemogućen pristup.

en: There was an error saving the menu link.
bs: Došlo je do greške pri čuvanju meni linka.
