User menus (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Add item
fa: افزودن آیتم

en: Menu item
fa: آیتم منو

en: Expanded
fa: گسترده

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
fa: اگر منوی انتخابی و این آیتم منو زیرشاخه داشته باشند، منو همیشه گسترده ظاهر خواهد شد.

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
fa: اختیاری. در منو، اقلام سنگین‌تر ته‌نشین و سبک‌تر‌ها بالاتر قرار خواهند گرفت.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
fa: آیا از حذف آیتم منوی سفارشی %item اطمینان دارید؟

en: menu
fa: منو

en: Edit menu
fa: ویرایش منو

en: Delete menu
fa: حذف منو

en: Edit menu item
fa: ویرایش آیتم منو

en: Reset menu item
fa: بازنشانی آیتم منو

en: Delete menu item
fa: حذف آیتم منو

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: The description displayed when hovering over a menu item.
fa: توضیحاتی که وقتی موس بر روی آیتم منو قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
fa: آیتم‌هایی که فعال نباشند در هیچ منویی ظاهر نخواهد شد.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
fa: برای بازآرایی آیتم‌های منو بارفتن به قسمت زیرین ستون <em>منو</em> آن را گرفته و به محل جدید در لیست (یا گروه) کشیده و رها کنید. (گرفتن دستگیره با کلیک و نگهداشتن موس هنگامی که برروی نشانه هستیم امکان پذیر است.) به یاد داشته باشید تا زمانیکه برروی «ذخیره پیکربندی» در انتهای صفحه کلیک نکنید تغییرات ذخیره نخواهند شد.

en: List menus
fa: فهرست منوها

en: Customize menu
fa: سفارشی سازی منو

en: List items
fa: فهرست آیتم‌ها

en: There are no menu items yet.
fa: هنوز هیچ یک از آیتم‌های منو ایجاد نشده است.

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
fa: متن پیوند مطابق با این آیتم که باید در منو ظاهر شود.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
fa: حداکثر عمقی که یک آیتم و کلیه زیر مجموعه اش دارد به !maxdepth محدود شده است. در صورتی که تعداد لایه های رسیدن به یک آیتم از این تعداد تجاوز نماید ممکن است برخی گزینه های منو در دسترس نباشند.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
fa: سیستم منو فقط مسیرهای سیستم را ذخیره می‌کند، اما برای نمایش از نام مستعار استفاده می‌کند. %link_path به صورت %normal_path ذخیره شده است

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '@link_path' نامعتبر است یا شما اجازه دسترسی به آن را ندارید.

en: There was an error saving the menu link.
fa: هنگام ذخیره پیوند منو خطایی رخ داد.

en: Menu name
fa: نام منو

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین برای این منو. این متن برای ایجاد نشانی صفحه <em>مرور منو</em> برای این منو به کار می‌رود نام فقط باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط تیره(-) باشد و نام باید منحصر به فرد باشد.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید منوی %title را حذف کنید؟

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
fa: نام منو فقط می‌تواند حروف کوچک، اعداد و خط تیره(-) باشد.

en: The menu already exists.
fa: منو درحال حاضر وجود دارد.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
fa[0]: <strong>هشدار:</strong> در حال حاضر 1 قلم منو در %title وجود دارد که حذف خواهد شد (اقلام تعریف شده توسط سیستم باز نشانی خواهند شد).
fa[1]: <strong>هشدار:</strong>در حال حاضر @count قلم منو در %title وجود دارند که حذف خواهند شد (اقلام تعریف شده توسط سیستم باز نشانی خواهند شد).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
fa[0]: نام منو نمی‌تواند بیش از یک حرف باشد
fa[1]: نام منو نمی‌تواند بیش از @count حرف باشد.

en: Enter the title and path for your new menu item.
fa: عنوان و مسیر قلم جدید منوی خود را وارد کنید.

en: User menus
fa: منوی کاربر
