User menus (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
