User menus (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: Expanded
hr: Prošireno

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
hr: Ukoliko je odabrano i ova stavka menija ima podstavke, meni će uvijek biti raširen.

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
hr: Proizvoljno. Teže stavke u izborniku postavit će se niže, a lakše će stavke imati položaj bliže vrhu.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
hr: Da li ste sigurni da želite obrisati stavku %item menija?

en: menu
hr: izbornik

en: Edit menu
hr: Uredi izbornik

en: Delete menu
hr: Ukloni izbornik

en: Edit menu item
hr: Promijeni stavku menija

en: Reset menu item
hr: Resetiraj stavku menija

en: Delete menu item
hr: Izbriši izborničku stavku

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: The description displayed when hovering over a menu item.
hr: Opis prikazan tijekom prelaska pokazivača miša preko izborničke stavke.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
hr: Stavke menija koje nisu uključene neće biti prikazane niti u jednom meniju.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
hr: Kako bi prilagodili izborničke stavke, dohvatite ručku ispod kolone <em>Izbornička stavka</em> i povucite stavke (ili grupu stavki) na novu poziciju unutar popisa. (Dohvatite ručku klikom dok vam je pokazivač miša iznad ikone ručke.) Imajte na umu kako izmjene neće biti spremljene dok ne kliknete <em>Spremi postavke</em> gumb na dnu stranice.

en: List menus
hr: Popis izbornika

en: Customize menu
hr: Prilagodi izbornik

en: List items
hr: Popis stavki

en: There are no menu items yet.
hr: Još nema stavki menija.

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
hr: Tekst linka koji odgovara ovoj stavki koja se treba pojaviti u meniju.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
hr: Maksimalana dubina za stavku i njene podređene stavke je fiksna i iznosi !maxdepth. Neke stavke menija neće moći biti odabrane kao nadređene ako njihovim odabirom pređete ovu granicu.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hr: Sustav izbornika čuva samo putanje sustava, ali će koristiti URL nadimke za prikaz. %link_path je spremljen kao %normal_path.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@link_path' ili je nevaljana ili vi nemate dopuštenje pristupa.

en: There was an error saving the menu link.
hr: Došlo je do pogreške prilikom spremanja izborničke poveznice.

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
hr: Strojno čitljivo ime za ovaj meni. Ovaj tekst će biti uzet za konstrukciju URL-a za <em>meni opći pregled</em> stranu za ovaj meni. Ovaj meni treba da sadrži samo male brojeve, kratke linije, i treba da je jedinstveno.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti korisnički izbornik %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
hr: Naziv menija može da sadrži samo mala slova, brojeve i crtice.

en: The menu already exists.
hr: Meni već postoji.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
hr[0]: <strong>Upozorenje:</strong> Trenutno je 1 stavka menija u %title. Ona će biti obrisana (stavke definirane od strane sustava bit će resetirane).
hr[1]: <strong>Upozorenje:</strong> Trenutno ima @count meni stavke u %title. One će biti obrisane (stavke definirane od strane sustava bit će resetirane).
hr[2]: <strong>Upozorenje:</strong>Trenutno ima @count stavki u %title. One će biti obrisane (stavke definirane od strane sustava biti će resetirane).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
hr[0]: Naziv menija ne može biti duži od @count karaktera.
hr[1]: Naziv menija ne može biti duži od @count karaktera.
hr[2]: Naziv menija ne može biti duži od @count karaktera.

en: Enter the title and path for your new menu item.
hr: Unesite naslov i putanju vašeg novog menija.
