User menus (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi popunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti savita meniu punktą %item?

en: menu
lt: meniu

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Reset menu item
lt: Atstatyti meniu elementus

en: Delete menu item
lt: Šalinti meniu elementą

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: The description displayed when hovering over a menu item.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus ant meniu elemento.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
lt: Neįjungtas meniu elementas nebus rodomas visuose meniu.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Norėdami perrikiuoti meniu elementus, paimkite ir tempkite meniu elementą į naują vietą. Atminkite, pakeitimai nebus išsaugoti, kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: List menus
lt: Meniu sąrašas

en: Customize menu
lt: Pritaikyti meniu

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: There are no menu items yet.
lt: Kolkas nėra jokių meniu elementų.

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
lt: Šio elemento nuorodos tekstas, kuris bus rodomas meniu.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai, jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas meniu pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas konstruojant URL. Šis pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų, beto turi būt unikalus.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti meniu %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
lt: Meniu pavadinimą sudaryti gali tik mažosios raidės, skaičiai ir brūkšneliai.

en: The menu already exists.
lt: Toks meniu jau yra.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
lt[0]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count punktas. Jis bus pašalintas (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).
lt[1]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count punktai. Jie bus pašalinti (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).
lt[2]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count[2] punktų. Jie bus pašalinti (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
lt[0]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count simbolis.
lt[1]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count simboliai.
lt[2]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count[2] simbolių.

en: Enter the title and path for your new menu item.
lt: Įveskite pavadinimą ir kelią kurį naudos naujas meniu punktas.
