User menus (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
lv: Ja izvēlēts un šim izvēlnes elementam ir apakšizvēlnes, izvēlne vienmēr tiks rādīta izvērstā veidā.

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst pielāgoto izvēlnes elementu %item?

en: menu
lv: izvēlne

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: Delete menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Edit menu item
lv: Rediģēt izvēlnes elementu

en: Reset menu item
lv: Atstatīt izvēlnes elementu

en: Delete menu item
lv: Dzēst izvēlnes elementu

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: The description displayed when hovering over a menu item.
lv: Apraksts, ko attēlot, pārvietojoties virs izvēlnes elementa.

en: List menus
lv: Parādīt izvēlnes

en: Customize menu
lv: Pielāgot izvēlni

en: List items
lv: Parādīt vienumus

en: There are no menu items yet.
lv: Vēl nav neviena izvēlnes vienuma.

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lv: Lielākais pieļaujamais izvēlnes dziļums ir !maxdepth.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lv: Ceļš '@link_path' ir nederīgs vai arī nav pieejas.

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: The menu already exists.
lv: Izvēlne jau pastāv.

en: Menu title; displayed at top of block.
lv: Izvēlnes virsraksts; tiek rādīts bloka augšā

en: Menu description.
lv: Izvēlnes apraksts.
