User menus (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Menu item
oc: Element de menú

en: Expanded
oc: Desplegat

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
oc: S'aquesta opcion es activada e qu'aqueste element de menú a d'enfants, lo menú se presentarà jos la forma desplegada en permanéncia.

en: Parent item
oc: Element parent

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
oc: Facultatiu. Dins lo menú, los elements del pes mai elevat seràn posicionats cap al bas e los elements del pes mai feble seràn posicionats amont.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
oc: Sètz segur que volètz suprimir l'element de menú %item ?

en: menu
oc: menú

en: Edit menu
oc: Modificar lo menú

en: Delete menu
oc: Suprimir lo menú

en: Edit menu item
oc: Modificar l'element de menú

en: Reset menu item
oc: Reïnicializar l'element de menú

en: Delete menu item
oc: Suprimir l'element de menú

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: The description displayed when hovering over a menu item.
oc: La descripcion afichada quand lo puntador susvòla aqueste element de menú.

en: List menus
oc: Fa la lista dels menús

en: Customize menu
oc: Personalizar lo menú

en: List items
oc: Fa la lista de las entradas de menú.

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
oc: Lo sistèma de menú enregistra uniquement los camins sistèmas, mas utilizara los aliasses d'URLs al moment de l'afichatge. %link_path es estat enregistrat coma %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: La ruta '@link_path' es pas valida o no i teniu accès.

en: There was an error saving the menu link.
oc: I a agut una error en enregistrant lo ligam de menú.

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo menú personalizat %title ?
