User menus (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
sk: Ak toto pole zaškrtnete a táto položka menu má potomkov, zobrazí sa vždy otvorená.

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sk: Voliteľné. V menu sa položky s väčšou váhou  prepadnú dole a s menšou váhou sa umiestnia vyššie.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
sk: Naozaj chcete odstrániť vlastnú položku menu %item?

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Delete menu
sk: Odstrániť menu

en: Edit menu item
sk: Upraviť položku menu

en: Reset menu item
sk: Obnoviť položku menu

en: Delete menu item
sk: Odstrániť položku menu

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: The description displayed when hovering over a menu item.
sk: Popis, ktorý sa zobrazí pri prejdení kurzora myši nad položkou menu.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
sk: Položky menu, ktoré nie sú zapnuté, sa nezobrazia v žiadnom menu.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
sk: Poradie položiek menu môžete meniť tak, že chytíte znak premiestnenia pod stĺpcom <em>Položka menu</em> a presuniete položku na nové miesto. (Kliknite na znak premiestnenia a počas presunu držte ľavé tlačidlo myši.) Nezabudnite, že zmeny sa neuložia pokiaľ nastavenia neuložíte tlačidlom <em>Uložiť nastavenia</em> na konci stránky.

en: List menus
sk: Zoznam menu

en: Customize menu
sk: Prispôsobiť menu

en: List items
sk: Zoznam položiek

en: There are no menu items yet.
sk: Neexistujú ešte žiadne položky menu.

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
sk: Text odkazu odpovedajúci tejto položke, ktorá by sa mala zobraziť v menu.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sk: Maximálna hĺbka pre položky a ich potomkov je určená na !maxdepth. Niektoré položky menu nebudú dostupné ako rodičovské, ak ich vyberiete nemali by prekročiť limit.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sk: Menu systém obsahuje iba systémové cesty, ale pre zobrazenie sa použijú URL aliasy. %link_path bol uložený ako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Zadaná cesta '@link_path' nie je správna alebo nemáte do nej prístup.

en: There was an error saving the menu link.
sk: Nastala chyba pri ukladaní odkazu z menu.

en: Menu name
sk: Názov menu

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
sk: Strojovo čitateľný názov menu. Tento text bude použitý pre zostavenie URL tohto menu z <em>prehľadu menu</em>. Tento názov môže obsahovať iba malé písmená, čísla, pomlčky a musí byť jedinečný.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť vlastné menu %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
sk: Názov menu môže obsahovať iba malé písmená, čísla a spojovník.

en: The menu already exists.
sk: Menu už existuje.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
sk[0]: <strong>Upozornenie:</strong> Existuje 1 položka menu v %title. Bude odstránená (systémom definované položky budú znovu nastavené).
sk[1]: <strong>Upozornenie:</strong> Existujú @count položky menu v %title. Budú odstránené (systémom definované položky budú znovu nastavené).
sk[2]: <strong>Upozornenie:</strong> Existuje @count položiek menu v %title. Budú odstránené (systémom definované položky budú znovu nastavené).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
sk[0]: Názov menu nesmie byť dlhší ako @count znak.
sk[1]: Názov menu nesmie byť dlhší ako @count znaky.
sk[2]: Názov menu nesmie byť dlhší ako @count znakov.

en: Enter the title and path for your new menu item.
sk: Zadajte meno a cestu novej položky menu.

en: Primary Key: Unique key for menu. This is used as a block delta so length is 32.
sk: Primárny kľúč: Jedinečný kľúč pre menu. Používa sa ako blok delta, preto je dĺžka 32.

en: Menu title; displayed at top of block.
sk: Nadpis menu; zobrazené na vrchu bloku.

en: Menu description.
sk: Popis menu.
