User menus (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Expanded
sr: Проширено

en: Menu name
sr: Назив менија
