User menus (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم

en: menu
ur: مینیو

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ur: پاتھ '@link_path' یا تو غلط ہے یا پھر آپ کو اس تک رسائی حاصل نہیں ہے۔
