Username originality AJAX check (6.x-1.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Registration
es: Registro

en: Checking mode
es: Modo de revisión

en: The username %username is not allowed.
es: El nombre de usuario %username no está permitido.

en: The name %username is already taken.
es: El nombre de usuario %username ya ha sido tomado.

en: The username %username is available.
es: El nombre de usuario %username está disponible.

en: Check username
es: Revisar nombre de usuario

en: Checking username availability ...
es: Comprobando disponibilidad del nombre de usuario ...

en: Username check
es: Validación de nombre de usuario

en: Username AJAX check
es: Validación de nombre de usuario por AJAX
