User One (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
af: Aantal gebruikers om te wys

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: User activity
af: Gebruiker aktiwiteit

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: Maximum number of currently online users to display.
af: Maksimum aantal huidiglyk aanlyn om te vertoon.

en: There is currently %members and %visitors online.
af: Daar is tans %members en %visitors aanlyn.

en: There are currently %members and %visitors online.
af: Daar is tans %members en %visitors aanlyn.

en: 1 guest | @count guests
af[0]: 1 gas
af[1]: @count gaste

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: User list length
af: Gebruikerslyslengte

en: Online users
af: Aanlyn gebruikers
