User One (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Number of users to display
be: Паказаць колькасць карыстальнікаў

en: User activity
be: Актыўнасць карыстальніка

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: Maximum number of currently online users to display.
be: Максімальная колькасць анлайн-карыстальнікаў, якая паказваецца ў інтэрфейсе.

en: There is currently %members and %visitors online.
be: Зараз %members ды %visitors анлайн.

en: There are currently %members and %visitors online.
be: Зараз %members ды %visitors анлайн.

en: Who's new
be: Новыя карыстальнікі

en: Who's online
be: Анлайн

en: User list length
be: Даўжыня спісу карыстальнікаў

en: Online users
be: Зараз анлайн
