User One (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
bg: Брой на показваните потребители

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: User activity
bg: Активност на потребителя

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bg: Колко минути потребителят трябва да бъде смятан за онлайн, след като е напуснал сайта.

en: Maximum number of currently online users to display.
bg: Максимален брой на показваните потребители, които в момента са онлайн.

en: There is currently %members and %visitors online.
bg: Онлайн са %members и %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
bg: Онлайн са %members и %visitors.

en: 1 guest | @count guests
bg[0]: 1 гост
bg[1]: @count гости

en: Who's new
bg: Нови потребители

en: Who's online
bg: Кой е онлайн

en: User list length
bg: Дължина на списъка с потребители

en: Online users
bg: Потребители онлайн
