User One (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
ca: Nombre d'usuaris a mostrar

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: User activity
ca: Activitat de l'usuari

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ca: Un usuari es considera connectat per aquest temps des de que va veure per darrer cop una pàgina.

en: Maximum number of currently online users to display.
ca: Màxim nombre d'usuaris actualment connectats a mostrar.

en: There is currently %members and %visitors online.
ca: Actualment hi ha %members i %visitors connectats.

en: There are currently %members and %visitors online.
ca: Actualment hi ha %members i %visitors connectats.

en: 1 guest | @count guests
ca[0]: 1 convidat
ca[1]: @count convidats

en: Who's new
ca: Qui és nou

en: Who's online
ca: Qui està connectat

en: User list length
ca: Mida de la llista d'usuaris

en: Online users
ca: Usuaris connectats
