User One (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
et: Kuvatavate kasutajate arv

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: User activity
et: Kasutaja aktiivsus

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Maximum number of currently online users to display.
et: Maksimaalne arv korraga saidil olevaid kasutajaid, keda veel kuvatakse.

en: There is currently %members and %visitors online.
et: Hetkel on lehel %members ja %visitors

en: There are currently %members and %visitors online.
et: Hetkel saidi %members ja %visitors.

en: 1 guest | @count guests
et[0]: 1 külaline
et[1]: @count külalist

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: User list length
et: Kasutajate nimistu pikkus

en: Online users
et: Lehel olevad kasutajad
