User One (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Number of users to display
fa: تعداد کاربران برای نمایش دادن

en: 1 user | @count users
fa[0]: 1 کاربر
fa[1]: @count کاربر

en: User activity
fa: فعالیت کاربر

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: Maximum number of currently online users to display.
fa: بیشترین تعداد کاربران آنلاین برای نمایش.

en: There is currently %members and %visitors online.
fa: هم اکنون %members و %visitors آنلاین هستند.

en: There are currently %members and %visitors online.
fa: در حال حاضر %members و %visitors آنلاین هستند.

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: User list length
fa: طول فهرست کاربر

en: Online users
fa: کاربران آنلاین
