User One (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
gl: Número de usuarios/as a mostrar

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: User activity
gl: Actividade do usuario

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Maximum number of currently online users to display.
gl: O número máximo de usuarios/as conectados/as que se mostran.

en: There is currently %members and %visitors online.
gl: Agora mesmo hai %members e %visitors conectados.

en: There are currently %members and %visitors online.
gl: Agora mesmo hai %members e %visitors conectados.

en: 1 guest | @count guests
gl[0]: 1 invitado
gl[1]: %count invitados

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: User list length
gl: Lonxitude da lista de usuarios

en: Online users
gl: Usuarios conectados
