User One (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Number of users to display
hu: Megjelenített felhasználók száma

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: User activity
hu: Felhasználói tevékenység

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hu: Meghatározza, hogy mennyi ideig kell egy felhasználót a webhelyen lévőnek tekinteni, miután egy oldalt megtekintett.

en: Maximum number of currently online users to display.
hu: Legfeljebb ennyi bejelentkezett felhasználó jelenhet meg a listában.

en: There is currently %members and %visitors online.
hu: Jelenleg %members és %visitors van a webhelyen.

en: There are currently %members and %visitors online.
hu: Jelenleg %members és %visitors van a webhelyen.

en: 1 guest | @count guests
hu[0]: 1 vendég
hu[1]: @count vendég

en: Who's new
hu: Új felhasználók

en: Who's online
hu: Jelenlévő felhasználók

en: User list length
hu: Felhasználói lista hossza

en: Online users
hu: Aktív felhasználók

en: Allowed IP addresses
hu: Engedélyezett IP-címek
